Skip to main content
Country big concert report
Quisque egestas non magna ac tincidunt. Aenean laoreet commodo nulla, sed ultrices odio vehicula sit amet
Uncovered amazing places
Duis sit amet faucibus ipsum, ac aliquet urna. In hendrerit sit amet dolor vitae semper.

Testimonial 8

Submitted by admin on 31 December 2020

Navštevovala som kurz SPJ a som nesmierne nadšená. Skvelý prístup! Časová a miestna flexibilita. Naučila som sa nielen základné posunky, ale aj o živote a fungovaní nepočujúcich. Bolo to veľmi poučné, zmenilo mi to pohľad a odobralo mi to množstvo predsudkov a prvoplánových pohľadov na realitu ich života. Veľká vďaka trpezlivým učiteľom!

Testimonial 7

Submitted by admin on 30 December 2020

Kurzy SPJ som navštevovala zhruba 5 rokov. Veľmi pozitívne vnímam skutočnosť, že nás učili Nepočujúci lektori a tým pádom sme boli od začiatku výučby “nútení” zmeniť spôsob vyjadrovania a tak trošku aj myslenia. Vďaka o.z. Myslím som tlmočila pesničky na letných festivaloch a divadelné predstavenia pre deti aj dospelých.

Testimonial 6

Submitted by admin on 29 December 2020

Oz Myslím - centrum kultúry Nepočujúcich, bola a stále cítim, že je ako moja druhá rodina Image removed.. Spomínam si, keď som ako študentka prvého ročníka na VŠ išla prvýkrát na kurz slovenského posunkového jazyka. Mala som stres, mala som hrču v hrdle, no zároveň som sa veľmi tešila a bola som plná očakávaní.

Testimonial 5

Submitted by admin on 29 December 2020

Tento svet a tento jazyk ma neskutočne dostal a dodnes mám veľa kamarátov z komunity. V jazyku sa snažím zdokonalovať stále, pracujem ako tlmočnícka a online tlmočnícka. Vďaka OZ Myslím som zažila aj divadelné tlmočenie, tlmočili sme rozprávky pre deti, vianočné pesničky, bájky, kde výstupom bolo DVD. Krásne spomienky Image removed.

Testimonial 4

Submitted by admin on 29 December 2020

Každému, kto ma záujem naučiť sa Slovenský posunkový jazyk, odporúčam kurz s OZ Myslím. Profesionálny prístup, možnosť online výučby, rýchly progres s praktickými témami. Pre domáce cvičenia je dostupná aplikácia s video slovníkom a základnými frázami + tematické DVD. Okrem Slovenského posunkového jazyka získate aj zaujímave informácie o kultúre Nepočujúcich.

Subscribe to